Nakup ATV

Nasveti
matticc
Prispevkov: 5
Pridružen: 27 Maj 2016 15:26

Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a matticc » 27 Maj 2016 17:15

Lep pozdrav, sem novi član vašega foruma.
Rad bi pomoč od vas izkušenih voznikov.
Pripravljam se na nakup atv-ja. Atv bi uporabljal poleti za vožnjo v službo (7km v eno stran). In seveda, vožnja po makadamskih, gozdnih poteh in še kaj bi se našlo pri nas na dolenjskem.
Doma imam kmetijo tako, da vitel in vlečenje kakšne prikolice ne pride v poštev, ker imamo doma traktor za to.
Zato bi vas prosil če mi lahko kdo poda kakšen nasvet ali se odločiti za delavni ATV ali športni? Firma atv-ja? Bolje kupiti ''boljšo'' firmo in rabljen motor ali novega malo manj priznano firmo,... in še vse kar spada zraven. Vozil bi se v večini samo 1 oseba. Omejen sem na 5000-6000e.

Do sedaj sem imel priložnost se voziti z yamaho raptor 350 in cf moto 500.

P.S
Oglasil sem se pri 2 prodajalcih na dolenjskem WBC, SDA. Seveda to so prodajalca ki hočeta, da se motor proda. Zato za kateri koli tip atv-ja sem ga vprašal je bil idealen zame!... :lol: :lol:

HVALA ZA VSAK NASVET ! lp :hand: :hand:

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a BIF » 27 Maj 2016 17:49

Kupi Shineray-a. Čez mesec dni ne boš več potreboval naših sugetij in odgovorov. VSE ti bo jasno.
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
lakl
Prispevkov: 151
Pridružen: 21 Jul 2012 20:59

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a lakl » 27 Maj 2016 19:36

Evo!
Jaz bom podal svoje mnenje, ostali člani pa naj podajo svojega.
Če že kupuješ, kupi nekaj dobrega in kvalitetnega. Glede na opisane zahteve bi jaz kupil BRP 450. Dovolj zmogljiv, vodljiv, zanesljiv in cenovno ugoden. Če si boš pravilno definiral zgornji post boš ugotovil, da je poceni nakup na koncu najdražji.
Podal ti bom primerjavo!
Renault Clio stane 10k€. Kitajski avtomobil pa dobiš že za 6k€! Zakaj pol vsi kupujejo Cliota in ne kitajski super stroj???
CF 800 je na remontu pri mojem sosedu pri svojih 450 km spušča dušo na vseh tesnilih in semeringih. Stane 10k€ in nekateri ga imajo za ugoden nakup a ga ne upajo postavit iz garaže, ker si bodo tlakovce umazali.
Podal sem ti svoje osebno mnenje a odločitev je seveda tvoja! Mogoče se drugi ne bodo strinjali, a dobro, da imamo različna mišljenja saj je tako življenje bolj pestro :whistle:
Lakl vas ima rad :)

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 27 Maj 2016 19:45

Vsaka šola ""pogoltne"" nekaj denarja. Nič te ne zamudi, če greš pogledat tudi druge modele oziroma znamke. Včasih so rekli za malo denarja malo glasbe.
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a Berti » 27 Maj 2016 19:46

Evo sosed,naš član bi prodal polarisa sportsman 570EFI. Če te zanima kaj več,ti lahko posreduje številko. Ima pa ceno 6000 s tem da bi dal fse zraven kar motorju pripada. Lahko pa mojega kupiš je pa sportsman 500,cena je 5000 s tem,da se mu plastike ne svetijo tako kot na cfmotu. Je pa v moji temi fse napisano kaj je menjano.

Vem,da od kolega cf motota že menda 2 meseca popravljajo. Bo znal kaj več lozinka povedat.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

matticc
Prispevkov: 5
Pridružen: 27 Maj 2016 15:26

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a matticc » 27 Maj 2016 20:51

Berti imaš mogoče v mislih tega :
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 0EFI%20EPS

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a Berti » 27 Maj 2016 21:01

Ne ni ta njegov je pa isti sam brez serva. Prodaja ga,če ga pač proda. Poglej pod temo vožnje,je nekje na sliki.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a Matej » 27 Maj 2016 21:20

BIF napisal/-a:Kupi Shineray-a. Čez mesec dni ne boš več potreboval naših sugetij in odgovorov. VSE ti bo jasno.

Shinerry je bil moj prvi motor...Dober da se nisem ubil z njim...haha..Moj nasldnji bo ziher brp-nov, ali pa rabljen....No sej zdej mam tud eno cestno zverino, samo bo treba presedlat na kej bolj atraktivnega...hehe

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a Matej » 27 Maj 2016 21:23

matticc napisal/-a:Lep pozdrav, sem novi član vašega foruma.
Rad bi pomoč od vas izkušenih voznikov.
Pripravljam se na nakup atv-ja. Atv bi uporabljal poleti za vožnjo v službo (7km v eno stran). In seveda, vožnja po makadamskih, gozdnih poteh in še kaj bi se našlo pri nas na dolenjskem.
Doma imam kmetijo tako, da vitel in vlečenje kakšne prikolice ne pride v poštev, ker imamo doma traktor za to.
Zato bi vas prosil če mi lahko kdo poda kakšen nasvet ali se odločiti za delavni ATV ali športni? Firma atv-ja? Bolje kupiti ''boljšo'' firmo in rabljen motor ali novega malo manj priznano firmo,... in še vse kar spada zraven. Vozil bi se v večini samo 1 oseba. Omejen sem na 5000-6000e.

Do sedaj sem imel priložnost se voziti z yamaho raptor 350 in cf moto 500.

P.S
Oglasil sem se pri 2 prodajalcih na dolenjskem WBC, SDA. Seveda to so prodajalca ki hočeta, da se motor proda. Zato za kateri koli tip atv-ja sem ga vprašal je bil idealen zame!... :lol: :lol:

HVALA ZA VSAK NASVET ! lp :hand: :hand:
Jaz sme kupil pri SBA lansko leto..2 kolega sta zdej kupila Linhai 500 pri WBC...hehe..Čist odvisno kaj rabiš..Glede na to da si napisal da si omejen na 6k, se strinjam z drugimi, da je najboljš kakšen rabjen BRP, oz. polaris..Za 6k je kar neki izbire...Ampak je pa res da za isti denar dobiš tudi novega..Kitajca ali pa Tajca..Acces Motors...Ne vem...Bodo bolj drugi povedali, k so bolj na tekočem glede motorjev...Matic iz katerega konca Dolenjske si??

matticc
Prispevkov: 5
Pridružen: 27 Maj 2016 15:26

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a matticc » 27 Maj 2016 23:08

Matej natačno Trebnje. Kaj imaš pa ti doma ?


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost