Nakup ATV

Nasveti
Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 28 Maj 2016 05:17

moje razmišljanje..zdaj ko sem lastnik mopeda na 2 cilindra in najbol opevane znamke.pa sem prej rekel da brp-ja nočem ker ga vsi tolk hvalijo.usaj lastniki..samo če primerjam mačko ki sem jo imel prej in tega..hmm..ni dvoma..bolje rabljen brp kot nova mačka..če imaš čas čakat..ti predlagam da iščeš če se kje pojavi kak 650 brp.ker ko si enkrat z motorjem na terenu in ko vidiš kaj vse zmore te vleče bol na teren kot na cesto.za ogled motorja pa..uzam enega stručkota sabo..za brp je stručko bif. lepo mu boš malco kupu pa kak pir pa mislim da boš tako kupil motor za katerega boš vedu za vse napake če jih ma.( bif ne zamert če sem te potunkal)

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a BIF » 28 Maj 2016 08:25

Nič ne zamerim...pač si mi še ti dolžan eno fajn malico pa pir.... :mrgreen:
Šalo na stran. Da ne bi slučajno izpadlo, da sem jaz neka referenca za brp-je. V Sloveniji je ogromno lastnikov brp-jev, ki zadeve dobro poznajo in (so) imajo tehtne razloge da so lastniki te znamke. Jaz sem mogoče le med tistimi, ki sem z to znamko naredil zelo veliko kilometrov in si lastim dva (no eden je sicer v "najemu" pri mojem sinu, ko se je treba vozit....menjave olja pa so še vedno v domeni fotra.... :mrgreen: ).
Kakorkoli...trenutno je v Slo toliko brp-jev, da so časi ko sem za skoraj vsakega vedel, kje je in kdo in kako ga vozi, definitivno mimo. Poleg tega brp ni eden in edini motor s katerim se da fino vozit a o zokusih se ne razpravlja. Zagotavljam pa, da so Kitajci VSI za en kurac....pa lahko zdaj lastniki skačejo do neba če želijo.
Moj nasvet je sledeč. Bolje rabljen a uveljavljen brand kot najnovejši Kitajc.
Odločitev pa je na strani kupca...njegov motor, njegova briga.
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a damijan » 28 Maj 2016 12:43

Bugi kot si napisal res bi tudi jaz trdil da BPR bolši.Normalno saj bi to tudi pričakoval vsaki za to ceno.Koliko si dal za mačko ,pa koliko za BPR. Pol cene več.Mačka 9 jurjev bila BPR 14 pa naprej.Pustimo za koliko si ga ti dobil.Je pa lepo, če te nič ne zajebava .Ti mačko nisi dosti mirkal,tega :think: Jaz z mačko imel nekaj pripetljajev samo, če znaš sam popravit kaj ni problem.Priznam pa res, da me močno razjezilo,ko je blajerca šla .To pa ne samo meni ampak par komadov kot sem slišal ..Tu nekaj smrdi pa vsi take kot ga imam jaz.To je sanirano,motor dela ko urca sedaj.(Seveda po generalni)Tako kot pravi BIf par krat taka investicija pa si na BPR-ju.To pa priznam.In verjetno ,da bo moj naslednji tudi BPR.Potem bomo pa videli. Bugi tebi pa želim čim manj napak...

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a Matej » 28 Maj 2016 13:14

matticc napisal/-a:Matej natačno Trebnje. Kaj imaš pa ti doma ?
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 29 Maj 2016 09:45

Bif dobiš za malco in za pivo..pa še na ogled bele krajine te peljem.:) samo se ti pripeljaj mal na obisk.:) itak moram vrnit furo.:)
damjan ja glede cene je res da je bil brp za tretino cene dražji od mačke.samo če gledam na vse stroške ki sem jih mel z mačko do 3k km bi bil že zelo blizu cene brp-ja. res da me pri brp-ju zelo moti to tuljenje v diferencialu ampak menda je to normalno.samo..jaz to ne verjamem.ker bojanov ne tuli..ok je drugačen model.ampak od soseda tisočka tudi ne tuli tolko kot moj.se sliši ampak veliko manj.plus slabo tesnenje zadnjih luči v katere mi je prišla voda ter stikala tam ko so žmigavci je zalilo in so oksidirala..to bo sanirano preko garancije pri naslednjem servisu.drugač pa..jaz sem z motorjem res veliko bol zadovoljen kot sem bil z mačko.ok mačka se je veliko lepše peljala po cesti.in tale dps na brp-ju za moje pojme ni ravno posrečen.mačka ma bolši servo. to pa ko pravijo..berti in kompany..da brp-ja bol mirkam pa nebo držalo..je res da ga podmažem..dam kolesa stran ker ima niple za mazat.mačka jih nima..nimaš kaj mazat.in če nima nipla vse sranje ostaja v pušah zato jih tudi zjebe zelo hitro.

matticc
Prispevkov: 5
Pridružen: 27 Maj 2016 15:26

Re: Nakup ATV

OdgovorNapisal/-a matticc » 30 Maj 2016 20:32

Kaj pa porečete na firmo kawasaki ? Mogoče kakšen hitri namig ... 8-)

HVALA :dance: :clap: :hand:


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost