Deli za štirikolesnik

Nasveti
Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a damijan » 07 Jan 2014 13:47

Berti napisal/-a:Fukjeni so. Za polarisa pride od ezstree cca 700. Pa so vsi nosilci zraven in nov volanski drog. Ne verjamem da nimajo za tvoj model..... ker original bluzijo z ceno..
Berti nikjer nič ne najdem kopij ,sem pa pri Bugiju gledal gredo tiste cevi na šasiji nekak drugač.Je vse tak natlačeno .Original servo za muco kar velik.
original--http://crocianigroups.com/crocianigroup ... -steering/

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a Berti » 07 Jan 2014 17:03

damijan napisal/-a:
Berti napisal/-a:Fukjeni so. Za polarisa pride od ezstree cca 700. Pa so vsi nosilci zraven in nov volanski drog. Ne verjamem da nimajo za tvoj model..... ker original bluzijo z ceno..
Berti nikjer nič ne najdem kopij ,sem pa pri Bugiju gledal gredo tiste cevi na šasiji nekak drugač.Je vse tak natlačeno .Original servo za muco kar velik.
original--http://crocianigroups.com/crocianigroup ... -steering/
A si pogledal sporočilo ko sem ti ga poslal? Poklič mažakarja,mogoče kaj več ve.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a lozinka » 07 Jan 2014 18:28

damijan napisal/-a:Takole...Malo sem se pozanimal na servisu v Trzinu.Tadej pravi tako! Če bi hotel mojega predelat bi moral predelat šasijo.Namreč poterbno je štirikat prerezat pa novo navarit.Kompletna predelava z vsem bi bila preko 2 jurja...Sedaj pa :think: :snooty:
Sam cene so pa res optimistične. Damjan ceneje bo če pozdraviš komolec. Mal toplice, mal terapija, mal masaža pa še za oreng dopust ostane. Vozili se bomo itak bolj po cesti tak da ne bo teško vrtet :-D
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Rambo
Prispevkov: 224
Pridružen: 21 Jul 2012 14:06
Kraj: Hrastnik, SLOVENIJA

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a Rambo » 07 Jan 2014 21:42

...je še mene tole zamikalo za mojga :), da bi tudi na njega dal servo....sam ne vem ali pa pasalo to od suzukija king kquada 700, ker ima večino delov enakih...kdo ve kaj?

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a Berti » 08 Jan 2014 07:19

Rambo tebi se ne splača gledano na dolgoročno uporabo atvea.

Plus neverjamem glih,da bi od suzukija pasalo,ker verjetno so imeli samo za agregat licenco,drugo so po svoje inžinirji naredili. Možno pa,da paše.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
Rambo
Prispevkov: 224
Pridružen: 21 Jul 2012 14:06
Kraj: Hrastnik, SLOVENIJA

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a Rambo » 08 Jan 2014 16:02

Berti napisal/-a:Rambo tebi se ne splača gledano na dolgoročno uporabo atvea.
Zakaj že ne? :roll:

Uporabniški avatar
fran
Prispevkov: 113
Pridružen: 10 Okt 2012 07:26
Kraj: Domzale
Kontakt:

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a fran » 08 Jan 2014 22:39

Damijan, jaz sem danes malo raziskoval tole zadevo in če je to res potem isto enoto vgrajujejo povsod. Na videz po sliki isti motorček nakazujejo gre v polarisa pa v artic cat, Vse pa je narejeno nekje na kitajstem. Izgleda da je vse v enem kosu. Torej motor, senzor vrtenja, elektronika, vse vodotesno zaprto, porebno je le kablovje vezat na akumulator, senzor hitrosti, cdi, pa vse ostalo uskladit. Tudi sliko sheme vezave sem našel. Zadevo pa bi moral strokovnjak povezat. Torej kar se originala za mačko tiče so le razni nosilci drogovvje pa ostale malenkosti, kolk jih je se pa pol pokaže.

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a damijan » 09 Jan 2014 14:35

fran napisal/-a:Damijan, jaz sem danes malo raziskoval tole zadevo in če je to res potem isto enoto vgrajujejo povsod. Na videz po sliki isti motorček nakazujejo gre v polarisa pa v artic cat, Vse pa je narejeno nekje na kitajstem. Izgleda da je vse v enem kosu. Torej motor, senzor vrtenja, elektronika, vse vodotesno zaprto, porebno je le kablovje vezat na akumulator, senzor hitrosti, cdi, pa vse ostalo uskladit. Tudi sliko sheme vezave sem našel. Zadevo pa bi moral strokovnjak povezat. Torej kar se originala za mačko tiče so le razni nosilci drogovvje pa ostale malenkosti, kolk jih je se pa pol pokaže.
Jaz se pogovarjal na servisu bi moral nek gištelj predelavati.Sedaj pa zadevo kupit ,pa da ni to to'???Toliko denarja stran vreč pa nevem... :doh: Če bi kdo to imel potem ni problem.Ne vem bom še mal premlel to temo .Drži me fino,samo???

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 09 Jan 2014 23:47

Ko boš enkrat rezal okvir in ponovno nekaj varil, vdelal servo, ki niti ne veš kako se bo obnesel - jaz se v to varianto nikakor ne bi spuščal, pa tudi če bi bil original servo. Garancije na predelavo šasije ne boš imel, za servo krmilo tudi vprašanje kako bi bilo, naj ti še potem ob varih poči okvir, sam bog ve kakšna bo kvaliteta varov, kako bo potem vse skupaj delovalo...
Zame osebno je to predraga in preveč nezanesljiva zadeva, sicer se boš pa sam odločil ;)
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Deli za štirikolesnik

OdgovorNapisal/-a damijan » 10 Jan 2014 10:12

Bohorc napisal/-a:Ko boš enkrat rezal okvir in ponovno nekaj varil, vdelal servo, ki niti ne veš kako se bo obnesel - jaz se v to varianto nikakor ne bi spuščal, pa tudi če bi bil original servo. Garancije na predelavo šasije ne boš imel, za servo krmilo tudi vprašanje kako bi bilo, naj ti še potem ob varih poči okvir, sam bog ve kakšna bo kvaliteta varov, kako bo potem vse skupaj delovalo...
Zame osebno je to predraga in preveč nezanesljiva zadeva, sicer se boš pa sam odločil ;)
Garancija že davno mimo dal bi samo, če nebi bilo treba predelovat okvir..


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost