Izdelki TOMOS

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Izdelki TOMOS

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 23 Avg 2013 23:15

Kot že naslov pove, odkupujem VSE izdelke tovarne TOMOS, nudim pa tudi generalno obnovo omenjenih izdelkov po vaših željah. Možnost klasičnega ličenja okvirja, kakor tudi peskanja in prašnega lakiranja. Menjava vseh ležajev, semeringov, puš, obnova vilic in amortizerjev, obnova menjalnika, dodajanje 5. prestave, menjava in obnova cilindrov, batov, ojnic, na vašo željo kromiram obstoječe dele, kakor tudi vse ostalo...vse po vaših željah.
Na sliki je prvi projekt, katerega cilj je bil ohraniti moped v čim bolj originalnem stanju v originalni TOMOS barvi.
Stranka je bila nad narejenim več kot navdušena, je pa nekaj težav z dobavo originalnih rezervnih delov, ki pa roko na srce res niso poceni, je pa na koncu duši zadoščeno.
Ena slikca obnovljenega mopeda, ostalo sledi...


Slika
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Izdelki TOMOS

OdgovorNapisal/-a damijan » 24 Avg 2013 09:18

Ha vidim ,da odhajaš tudi ti med motoriste saj te ni nikjer več ...Kaj zdaj to ,saj še ni zimsko spanje :?: :?: :?: :think: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Izdelki TOMOS

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 24 Avg 2013 09:50

damijan napisal/-a:Ha vidim ,da odhajaš tudi ti med motoriste saj te ni nikjer več ...Kaj zdaj to ,saj še ni zimsko spanje :?: :?: :?: :think: :lol: :lol:
Ne se bat, ne stagniram, samo preprosto trenutno za 4cikl res nimam časa :oops: . Letošnji avgust se na polno dogaja: začelo se je z mojim rojstnim dnem, potem je bila fantovščina, nato poroka, danes spet fantovščina, naslednjo soboto poroka... Sem imel dopust in nič od njega, vse mi je padlo v vodo :evil: . Ampak za prijatelje se mi ni težko odreči kakšni stvari ;) . Poletje se bo počasi poslovilo z prihodjo jeseni in kasneje zime pa z njim MOJ čas :twisted: 8-) .
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta