Gostilna Oštarija, Dolenjske Toplice

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Gostilna Oštarija, Dolenjske Toplice

OdgovorNapisal/-a lozinka » 09 Mar 2013 01:54

Danes sem ženo peljal na večerjo v omenjeno gostilno, seveda je bil razlog 8.marec :P Prijeten prostor, stara hiša preurejena v gostilno. Osebje zelo prijazno in meni posebej pomembno, nevsiljivi.
Jedla sva, za predjed mešane sire. Pet vrst sira, meni odlična predjed glede na to da sem ljubitelj sirov:
Slika
Za glavno jed je žena izbrala file postrvi na krompirju, okusno in glih prav pečeno:
Slika
Sam sem si privoščil ramstek z Dolenjsko slanino v poprovi omaki, pečen midium oz. rozast:
Slika

Priporočam, ker tudi cene so čist normalne
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Gostilna Oštarija, Dolenjske Toplice

OdgovorNapisal/-a Berti » 09 Mar 2013 09:42

Sem bral o tej gostilni v slovenskih novica in so jo zelo pohvalili kakor po kvaliteti in ceni hrane. Bo treba probat..
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Gostilna Oštarija, Dolenjske Toplice

OdgovorNapisal/-a lozinka » 09 Mar 2013 10:05

Tudi jst sem slišal same hvale o gostilni. Gostilno so odprli (ali odprl) ljudi ki so prej delali v Gradu Otočec, s tem da so cene izredno prilagodili današnji krizi.
Je pa zanimivo da v meniju nimajo nekega razkošja. Vse so minimizirali, par predjedi, nekaj začetnih jedi, 7-8 glavnih jedi z prilogami, dve tri solate in kaka sladica. Meni osebno je to všeč, ker ko dobim knjigo debelo kot Marxov Kapital, se odločam pol ure kaj bom jedel, vmes me natakar nadleguje. Tole ni veliko je pa verjetno vse zelo dobro in okusno (po slišanem in preizkušanem) :clap:
BRP 800 XT-P 2013


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost