Malo naših voženj

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Matej » 05 Jun 2016 22:39

Da malo napišem o prvi vožnji:
Začeli smo vNM, se podali proti Bazi 20, kjer smo zastonj iskali bolnišnice.Smo se pa kar nekaj časa vozili okoli in okoli. Nato smo se podali proti Mirni gori na eno mrzlo pivo.Sproti smo odkrivali poti, za katere se je na koncu izkazalo da so prevozne..hehe..No ob vrnitvi domov smo še zavili malo v "hosto" da vsaj malo umažemo atv-je.

Pa še sprobal sem novo kamero Go-Pro Hero.:D
Spodaj prilagam link posnetka ki je dolg cca 8min.

https://www.youtube.com/watch?v=mxbqhlETeDM

2 Furca je bila ob avtocesti, nato mirna peč, frata in v podgurje na šmarn"co..

https://www.youtube.com/watch?v=p_JTUQ2knOs

3 Furca je bila bolj podobna 2 z malo blata in umivanja v potoku.. :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=dfVGpNs5uRU
Nazadnje spremenil Matej, dne 06 Jun 2016 00:13, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a BIF » 05 Jun 2016 22:53

:clap: ...kar tako naprej. Tisti posnetki iz hoste...tisti me navdušujejo. Upam da jih bo kmalu več...sploh če boste šli "na živo"...res poklon za posnetke....
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a lozinka » 05 Jun 2016 23:29

Odlično narejeno, dobro to vama gre glede na pnevmatike ki jih imate gor! Super.... :clap: :clap:
Aja, modija bomo mogli prosit da to temo da v pravi predal (druženje, vožnje...)
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Matej » 05 Jun 2016 23:44

itak..hehe..evo zdej se nalaga še današnja vožnja..hehe..Ja kar gre kar gre..hehe..

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Matej » 06 Jun 2016 07:38

BIF napisal/-a::clap: ...kar tako naprej. Tisti posnetki iz hoste...tisti me navdušujejo. Upam da jih bo kmalu več...sploh če boste šli "na živo"...res poklon za posnetke....

Hvala...Na živo z našimi motorji ni možno..hehe..No lahko gremo, samo obvezno enega takega sabo, da nas bo ven vlekel..:D :lol:

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Matej » 06 Jun 2016 10:52

lozinka napisal/-a:Odlično narejeno, dobro to vama gre glede na pnevmatike ki jih imate gor! Super.... :clap: :clap:
Aja, modija bomo mogli prosit da to temo da v pravi predal (druženje, vožnje...)
Aha sem najdel kje se objavljajo vožnje...Bom drugič na pravo mesto dal...D

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 06 Jun 2016 13:47

Matej boš moral bit malo bol pazliv po teh ""hostah"" upam, da razumeš kaj sem hotel s tem povedat?
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Matej » 06 Jun 2016 14:20

Gladiator napisal/-a:Matej boš moral bit malo bol pazliv po teh ""hostah"" upam, da razumeš kaj sem hotel s tem povedat?
Vem, vem... :lol: , Pri nas ni takih in onakvih zadev....:D :D..Se vozimo tam, kjer vemo da ni nevarnosti..:D :D..
Seveda se vozimo vedno po urejenih poteh..Ne uničujemo pašnikov, traqvnikov itd...
:lol: :lol: 8-) 8-)

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 64
Pridružen: 17 Apr 2016 17:09
Kraj: Novo Mesto

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Matej » 26 Jun 2016 21:12

Da še malo opišem sobotno vožnjo:

Začeli smo v NM in smo se podali proti Belokrajini. Pot smo si začrtali čez Uršna sela proti Semiču kjer smo si ogledali izvir Krupe.
Nadaljevali smo čez Semič proti Vinici kjer smo dočekali pojedino ter kapljico Belokranjskega vina, piva ter suhih mesnatih dobrot.
V poznem popoldnevu smo se odpravili proti Vahti in naprej čez Gorjance do Prepiha na kavico..:P, Vreme nam je bilo cel dan naklonjeno, a za konec nas je vse ujel dež.Najbolj mi je bilo žal ker mi je kamera crknila nisem mogel delati posnetkov. Furca je bila predvsem po cesti, sekali smo edino iz Črnomlja proti Vinici čez hosto..Sej še sam ne vem kje smo se vozili.hehe..No naredili smo 112 km.

Pač lahko samo rečem da je pefekt, resda ni tako ekstremno ampak bo tudi to enkrat prišlo na vrsto.
Spodaj prilagam malo slik..
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a damijan » 12 Jul 2016 12:51

Še nekaj voženj od sobote....
https://youtu.be/d0yMcVlIOjM


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost