Tam nekje

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 06 Jan 2013 20:01

Ekola, pa smo pospravili pod streho eno tako zanimivo turco z veliko, veliko dogajanja :-D . Zjutraj smo se zbrali pri Bertiju in se namenili v goste čez mejo ;) . Od Bertija krenemo do Danijela na en "kapsl" in hajd naprej.

Pri Daniju

Slika

Slika

Slika

Pit stop

Slika

Sym je naskočil mačko - neuspešno. Nekaj slik bojnih ran

Slika

Slika

Slika

Poleg predrtega hladilnika še manjša bojna ranica: raztrgane hlače - posledica prevračanja

Slika

Sreča v nesreči je bila, da je Dani imel doma hladilnik za Sym-a

Slika

Daniju vse čestitke za hitro opravljeno zamenjavo hladilnika, kapo dol

Slika

Rambo na saniranem Sym-u

Slika

Mačka je bila najprej neuspešno naskočena, potem pa bila v vlogi vlečne službe

Slika

Slika

Slika

Slika

Medtem, ko sta Dani in Rambo odpravljala bojne rane neuspešnega naskoka, smo se ostali odpravili naprej. Ampak ne ravno daleč, da ne bi bil spet potreben postanek. Tokrat ni nihče padel ali poškodoval motorja, ovira je bila v obliki podrtega drevesa.
Berti je odigral vlogo sekača.

Slika

Slika

Slika

Čakanje pred zaporo na poti

Slika

Kmalu po premagani oviri

Slika

Na Glavici

Slika

Hja, danes nismo imeli neke pretirane sreče. Že lansko leto je na podobni trasi pot zahtevala svoj davek, sicer samo v obliki predrte gume, pa vendarle. Letos je davek bil nekoliko večji: eno prevračanje z manjšimi posledicami, naskok motorja na motor s predrtim hladilnikom in nazadnje še odpoved jermena na BRP-ju.
Mačka kot vlečna služba, drugič

Slika

Hehehehehehehe, na koncu fure pa še nekaj za pod zob, brez tega pri nas pač ne gre

Slika

Ekipa, hvala za čudovito preživeto nedeljo :clap:
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Rambo
Prispevkov: 224
Pridružen: 21 Jul 2012 14:06
Kraj: Hrastnik, SLOVENIJA

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Rambo » 06 Jan 2013 20:39

Lahko rečem da smo se imeli čudovito, kljub tem smolam...Gladiator mechanic teamu (Daniju) pa hvala za hitro zamenajvo kilerja :clap: ...Skratka bilo je nepozabno :lol:
Si bo pa Sym zapomil to srečanje in se bo sedaj ognil mački :twisted:

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a damijan » 06 Jan 2013 20:40

Ja fantje mačka je trpežna saj veste,da moja tud s prvim koncem trgala kufer ,ja se ne da premaknt kar tak :lol: Mičo jaz pomislil,da kaj hujšega na Bpr ampak to mala malca....Ja Rambo pa kar dobr skupu,kaj nasadil bunko od prikolice a ne,al kaj druzega?Zadni čas,da nabavim prikolico.....v Februarju mal prej bo :dance:

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 06 Jan 2013 20:51

Rambotov Sym je hotel oplodit mojo mačko, a ker se ta ne goni je Sym dobil šljivo :lol: :twisted: Razmišljam, da bi zadaj namontiral neko kovinsko plato, ker je bil danes drugi poskus posilstva :twisted: :lol:
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 06 Jan 2013 21:05

Glavno da smo živ pa zdrav pa da se mamo rad. :-D Še hvala bogu, da sem ga nabavil ta teden jutri zjutraj bo že nov notri? Pravijo vsaka šola nekaj stane. ;) Damijan nože na brusi za Srečkota na naslednji furi. :twisted: :-D
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Berti » 06 Jan 2013 21:10

Ja neč turca dobra ma kaj dobra odlična. Atrakcije Ramba neprecenljive sploh, ko je jamral za hlače,motor pa na boki v grabni. Družba....eh ni besed :lol: Ja lačni pa ne smemo bit.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

danijel
Prispevkov: 28
Pridružen: 23 Jul 2012 21:03

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a danijel » 06 Jan 2013 21:27

Ojla fantje,kaj naj še rečem...odlično je bilo,čeprav nisem bil celo turo z vami... nesreče se pa dogajajo pri takih turah,to je treba vzet v zakup,kot pravi Mičo,glavno da smo vozniki celi ostali ,klinc pa ene hlače hehehe.....glede na to,da imamo vsi kar velike kufre gor,drugič vzamemo z sabo kako Husquarno.....zdej bo pa tonček zopet počival nekaj časa.....
lp Dani

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 06 Jan 2013 21:34

Gladiator napisal/-a:Glavno da smo živ pa zdrav pa da se mamo rad. :-D Še hvala bogu, da sem ga nabavil ta teden jutri zjutraj bo že nov notri? Pravijo vsaka šola nekaj stane. ;) Damijan nože na brusi za Srečkota na naslednji furi. :twisted: :-D
Bom jaz imel mačeto s sabo :twisted: :lol: . Ej, Mičo, kaj ga zdaj serješ, Bernarda ti je ušla, njo je treba najprej :P .
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 06 Jan 2013 21:40

Katerega prej ujamemo. Berti bo lovec oz lovilec. :-D :twisted:
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Tam nekje

OdgovorNapisal/-a Berti » 06 Jan 2013 21:56

Gladiator napisal/-a:Katerega prej ujamemo. Berti bo lovec oz lovilec. :-D :twisted:
Ejga bidona...a ti zgledam tak dam lovil tisto revcko? Bomo Ramba spustil z maceto nadnjo...
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost