Malo naših voženj

Dani
Prispevkov: 46
Pridružen: 25 Sep 2018 20:25

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Dani » 04 Mar 2022 22:54

Pozdravljeni.... Je, še sploh kdo živ tu gor🤣🤣😂😂....evo,jaz (in moja) oktobra preživel corono, jaz sicer v malo hujši obliki, driska, vročina,rahla covid pljučnica .. v bolnici nisem bil, sem bil pa 2x na urgenci, kjer so me nafilali z različnimi infuzijami, vmes še dehidracija, posledica so bile elektrolitske motnje itd, vglavnem 1 mesec bolovanja, pa še potem dober mesec če ne 2,ko sm bil že v službi, da sm k seb pršu...vozil se nisem nič od septembra, tako da.... Vmes, po coroni, ko sem prestavljal motor v garažo, je začel puščati antifriz, rešil sem zadevo, banalna napaka, zgornja cev, ki gre od hladilnika na cilinder- termostat-, se je losala objemka in je slinilo po cilindru, za sanirati zadevo, je bilo potrebno razdret skoraj pol motorja oziroma plastik....ajd, če kdo odgovori, nadaljujemo debato😝😝.. Lp

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 08 Mar 2022 11:39

Zdravo
Jaz sem bil ene trikrat v Rogu drgač corana nas je pa vse pošlatala v blagi obliki.
Letos pa nebi bilo slabo se zapeljat na kakšno skupno vožnjo??
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Dani
Prispevkov: 46
Pridružen: 25 Sep 2018 20:25

Re: Malo naših voženj

OdgovorNapisal/-a Dani » 09 Mar 2022 22:09

Ja, dobro bi bilo izpeljat vožnjo, še bolj snidenje "jaranov" 🤣🤣🤣🤣....zadnje cajte mi čas močno kroji tempo, bomo na zvezi.....


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta