CF MOTO 820

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
IKE
Član
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Mar 2014 08:37
Kraj: Suhor pri Metliki

CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a IKE » 31 Maj 2018 09:14

V garažo sem parkiral svojo novo zverco - CF MOTO 820. Tako da bomo, dragi moji kolegi, sedaj šele videli "čija majka crnu vunu prede":) :) :) ne bo več tistega: "IKE da te porinemo", "IKE da te šlepamo" etc... zadeva je čisto nekaj drugega kot moj prejšnji "siromašek" TGB 550. Saj ni da je bil moj "Trotko" slab, razen nekaj tovarniških napak, je dobro vozil in pripeljal je mene in čebelico povsod. Res je da je "zavohal" hrib prej kot sem ga jaz ugledal, ampak temu je svoje dodala tudi najina teža, saj nisva med najlažjimi v skupini (prava ženska naredi prepih ko se sprehodi skozi stanovanje):) :) :), no ja kakor koli, odločitev je padla in iz vse izbire, ki jih nudi naš trg je izbran "Cofko II veličastni" (koga ne obdeluje demenca se lahko spomne da sem pred Trotkom imel tudi Cofka), saj je imel najboljši odnos "cena/kakovost". Vozilo je bilo v akciji, Andrej iz SBA mi je vzel v račun Trotka.
No pa da vas ne davim, kaj pametnega o vozilu bom lahko napisal po 2000, 3000 in več km, vendar že v štartu "hladen tuš" - dok traje garancija - prvi servis 250 km in potem servis na vsakih 1000 km, no ja dobro so si omislili kako ožeti kupca na servisih.
No pa o prvih vtisih... zadeva izgleda prekrasno, face lift, odličen design, udobna vožnja, vzmetenje je krasno, servo je dober, vožnja v ovinke z diferencijalom pa je fantastična, v ovinke gre kot kot avto in kljub temu da je še "zaprt" potegne kot nor (moral se bom naučiti pritiskati počasi na plin, obenem pa, ko odvzameš plin ima močno zaviranje z motorjem) no ja saj bo! Malo je moteče da se gorivo toči od zadaj in nespreten je dizajn pokrova, tako da s kanto težko tankaš posebno če imaš kovček zadaj. Kitajec je dodal sicer še lijak, ki pa je nameščen v prostoru pod kovčkom - kar je še ena neumnost - saj ga ne moreš koristiti če imaš pritrjen kovček. Vse v vsemu - prvi vtisi so zelo pozitivnio, za dalje bomo pa videli!
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
WORRY - BUT BE HAPPY

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a lozinka » 31 Maj 2018 14:22

Grdi raček je postal labod :lol: :lol:
Še tukaj, velik varnih in veselih kilometrov tebi in tvoji čebelici, seveda pa uživaških skupnih voženj!
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a damijan » 31 Maj 2018 15:22

IKE saj bo kot si napisal upam, da ti bo služil in bil brez napak. Potem bi bila tudi reklama za njega še boljša. Res kar se pa servisov tiče pa obup. Jaz bi potem moral vsak teden na servis vozit.To pa glih ni.. Še enkrat veliko varnih kilometrov..

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a Berti » 31 Maj 2018 15:33

aa pol olivno olje noter dajejo? to je pa res potem super znamka :)

gud lack
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 31 Maj 2018 20:20

Čestitke tudi na Forumu Tankist. Veliko km in užitkov vama želim na skupnih vožnjah.👏
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a lozinka » 31 Maj 2018 20:56

Zdej mal gledam, a nima on tisto tablico 90 km/h odspredaj? A ni to bilo na tanovih L7H homologacijah?
Aha, zdej sem gledal imajo odzadaj tablico 85 km/h!

IKE kje je tvoja tablica za hitrost? :doh:
Spet boš zadnji, i opet će tvoja majka crnu vunu da prede :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazadnje spremenil lozinka, dne 31 Maj 2018 21:52, skupaj popravljeno 1 krat.
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Citamcesem
Prispevkov: 24
Pridružen: 30 Sep 2017 18:07

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a Citamcesem » 31 Maj 2018 21:23

Čestitke!! Lep motor :music-headbanger: :handgestures-thumbupleft:

Uporabniški avatar
fran
Prispevkov: 113
Pridružen: 10 Okt 2012 07:26
Kraj: Domzale
Kontakt:

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a fran » 07 Jun 2018 05:57

Iztok sedaj pa veselo na vožnjo. Lepi je ni kaj, če bo še tako vzdržljiv si preskrbljen za nekaj časa. Bomo pa videli koliko časa bo pri tebi zdržal diff.

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a Berti » 07 Jun 2018 07:47

Pred enim mesecem, je Slak pojamral,da je samo en na zalogi v EU, se pa v tovarni trudijo odpraviti napake v diferencialu.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
fran
Prispevkov: 113
Pridružen: 10 Okt 2012 07:26
Kraj: Domzale
Kontakt:

Re: CF MOTO 820

OdgovorNapisal/-a fran » 12 Jun 2018 06:26

Tale napaka v diferencialu jim bo delala težave. Namreč diferencialov ne delajo oni v CF delavnici, niti kak podizvajalec. Obstaja firma ki dela samo diferenciale in prenose in gledal sem iz menija na njihovi strani, da je edini, ki je namenjen takim funkcijam, ki jihh zahteva štirikolesnik. No lahko, da ga nisem našel med mnogimi, lahko je pa kaka super truper draga izvedba ki pa spet ni primerna za skupno nakupno ceno. Če je prodajna cena 9000€, pa DDV, pa ostali stroški, je startna 5000€ za samega proizvajalca in ne more si privoščit diffa za 2000€ vgrajevat. Ali pač se bodo morali znajt. Jaz osebno ne vidim takega problema.


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost