BRP Outlander 400 MAX

Atv, motor, avto..
kiwi
Prispevkov: 23
Pridružen: 08 Sep 2016 09:17

BRP Outlander 400 MAX

OdgovorNapisal/-a kiwi » 21 Sep 2016 14:09

Pozdravljeni!

No da se še jaz predstavim ker sem nov na tem forumu čeprav sem vas kar nekaj spoznal v Topuskem na srečanju. Ime mi je Boštjan, prijatelji pa me poznajo kot Kiwi. Moj prvi 4 cikel je bil do lani Kymco MXU 250. Ker pa se je pojavila želja - potreba po močnejši mašini in ker sem vedno sanjal o BRP-ju sem ujel dokaj dobro ponudbo in presedlal na v naslovu menjeni 4 kolesnik.
Na rabljenem motorju sem vedel, da bo treba marsikaj postoriti da bo tako kot želim zato sem kar nekaj stvari postoril in porihtal na njem.
Max mi je všeč predvsem ker se tudi moja boljša polovica rada zapelje zraven in tako sma tudi že delala ture na KRK itd....
Zraven tega mora mašinca pri meni tudi potegnit kakšno prikolico, letos pa ga čaka še dodatno delo če bo sneg, ker sem mu lani pozimi naredil še snežni plug.
Trenutno ima prevoženih nekaj čez 25.000km in nič ni videti da bi ga to kaj motilo. Vedno se upam vsesti nanj in peljati kamorkoli. Je pa res da tudi BRP potrebuje določeno nego in vzdrževanje da potem traja. V osnovi je bil 4cikel brez bmperjev, vitla itd vendar sem kar nekaj opreme na njega dodatno montiral. Bumperje je sicer montiral že prejšnji lastnik.

Kogar pa zanima si lahko več o samem motorju prebere na tem linku:
http://www.stirikolesniki.si/viewtopic.php?f=56&t=7348

No pa še slikica.
Slika

Lp Boštjan - Kiwi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost