OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 11 Feb 2016 20:44

bif..na servisu stane en komplet ploščic 46,53 evra z ddv-jem.rabiš pa tri.ploščice so res mal zasoljene..sam če bodo sdržale 10k km bodo useeno velik cenejše kot so me prišle za mačko.ko sem na 9k km menjal 4 komplete. to govorim za ceno na servisu..verjetno bo velik ceneje prišel čez če bi sam nabavil in zamenjal..namažem ga pa po vsakem blatu..tut zdaj bi ga pa so ga na servisu. pa filter za sesalno cev sem naročil ker ga na 650 ni v originalu.pa verjetno ni slabo met še en filter da ne vleče smeti in praha.:) edin zajlo morem raztegnit in namazat.tega niso nardil na servisu. sem ga pa opral ko sem ga pripeljal domu iz servisa.ker je bla cesta mokra on fajn soljena.je bil posoljen tut motor..sem ga spral.:) vse ostalo bom pa sproti pisal če se bo kaj pojavilo..zaenkrat je vse ok.:) naj tako ostane.:)

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a BIF » 11 Feb 2016 20:54

:auto-biker: :flags-canada:
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a damijan » 11 Feb 2016 21:51

Bugi jaz do sedaj menjal samo enkrat ploščice na muci,mi dal Tadej neke. Nimam kaj reč res pa da bile malo dražje .Sedaj ne vem na pamet kaj so,imam nekje nalepko.Zdržijo pa ho ho.Ti veš koliko ima moj motor km .Za enkrat pa še nobenega ležaja.(Samo drugo je blo :lol: :lol: )Upam, da ti bo motor služil se naprej.Moram pa priznat ,da si se zelo poboljšal, kar se tiče čuvanja motorja.Saj opereš ga :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 11 Feb 2016 22:38

damjan čuvam ga ne nič bol kot sem mačko.in tut meni je dal tadej ene bolše (dražje) ploščice.sam niso velik zdržale.ker so mi prejšnje ploščice preveč uničle diske.sej bi mogu pogledat..v stare zapiske. sej pravim če mi zdržijo 10k km bo to že luksuz.:) ležaji pa..bomo videli. pa ta ima to prednost da ma niple na kardanih in pušah.bo verjetno dlje zdržalo.na mački bi tut namazal pa nisem mel kje.za razdirat pa veš da nisem majstr.no razdru bi že..sam nevem kdo bi sestavu pol. :twisted: no takole na grobo kolkor se spomnem je mačka pri teh kilometrih glih nehala zafrkavat.mah...bomo videli kako se bo obnesel u bodoče.zaenkrat je stanje zadovoljivo mojim potrebam.

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 20 Feb 2016 18:17

Malo bol čisto bo zadihal...
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a BIF » 20 Feb 2016 19:17

Zlata vredno...sploh spomladi, ko bo polno svinjarije v zraku.
Koliko pride ta mrežica?
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 20 Feb 2016 21:44

mrežica je mal man ko 22 evrov pa nastavk za na lukno 8.z dostavo na dom 29 evrov.ni velik..bo pa verjetno jermen zelo hvaležen.

Uporabniški avatar
BIF
Prispevkov: 245
Pridružen: 24 Jul 2012 22:29

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a BIF » 20 Feb 2016 21:48

Huh...sanja se ti ne kaj vse najdeš v nezaščitenih CVT-jih. Sicer veliko zmeče tudi ven....ampak prej še malo šrota po jermenica...;)
No vsekakor je to koristna investicija...
http://www.goeasttour.com/

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 28 Jul 2016 15:51

no pa je imel moj moped prvo malo resnejšo napako.če lahko temu tako rečemo.spustil je semering pri menjalniku in posledično je olje začelo iztekat na pogonski jermen katerega je olje tudi uničilo.ker je moped še pod garancijo so mojstri na servisu vse to lepo zamenjali.polek teh zadev so menjali še stare grehe..luči in stikala..ker niso bla diht.res da sem bil en teden brez mopeda in sem moral 2x v celje ampak..recimo da so mi v račun razdrli in podmazali vse puše na mopedu.plus nekaj dela ki nebi šlo pod garancijo.vglavnem za popravilo nisem plačal nič.izvedba in odnos na servisu je pohvale vredno. edino založenost servisa z rezervnimi deli pa bi pograjal..da nimajo semeringov ali jermena zmeraj na zalogi je to zelo slabo.ok razn če te zadeve ne grejo praktično nikoli. med pogovorom z mehanikom ki je popravljal motor mi je rekel da je moj moped glede na kilometre zelo bogi..menjat bo treba vse puše..da so že skoraj hin.zakaj?zato ker se menda preveč agresivno vozim in ker vozim po blatu in lužah.puše bodo menda mal čez 200 evrov.:( to mi definitivno ni ušeč.sem dejansko pričakoval da bo tako renomirana znamka usaj malo bol trpežna.menda bi blo treba na vsakih 500 km moped razdret in puše očistit in namazat..se pravi..šraufanje..če potegneš črto..šraufa se kitajce!!no usaj tako pravijo.ampak če se hočeš normalno vozit moraš očitno tut brp-ja skos šraufat če hočeš da normalno dela.tukaj me je brp zelo razočaral.me zanima koliko časa bodo zdržali ležaji..no glede samega motorja pa..po 3k km nemoreš nič rečt.ker vsak tolk zdrži.je pa moči vrh glave. aja pa zadnji dif je menda dobil po kanti..menda zaradi moje divje vožnje....v kar močno dvomim ker ne dirkam in ne skačem z motorjem.po terenu se vozim za gušt in sem ziheraš.če nisem zihr da bo šlo pol negrem.tako da kar se tiče vzdržljivosti brp-ja proti mački ki sem jo imel prej v lasti..bi rekel da sta nekje v istem rangu. to je sicer moje spoznanje z dotičnim modelom brp-ja. sem kar malo razočaran.ker jaz rabim motor za teren in ne za na cesto.na cesti se menda nikoli nič ne pokvari.ni praha ni blata ni skal..sam za po cesti imam jaz avto. očitno bo treba še kako drugo znamko mopeda preizkusit.

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: OUTLANDER MAX 650 XT-P EC 2015

OdgovorNapisal/-a lozinka » 28 Jul 2016 16:39

Če dif ima fizično poškodbo pol si nedvomno ti majster, če pa spušča olje pol je napaka v materijalu in ti si nedolžen! ;)
BRP 800 XT-P 2013


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta