Artic Cat Cruzer 700 4x4

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 02 Apr 2013 20:13

V pomanjkajnu dogodkov z in okoli mačke tudi novica da je maček vžgal iz prve po točno enem mesecu mirovanja, je dobra novica :dance:
Od fure po Kočevskem rogu ni bilo premikanja, to kur...o vreme in včasih pomanjkanje časa me že najeda. Prav zaželel sem si da ženo naložim in odrineva nekam (za začetek ni važno kam, sam da je), seveda v dobri družbi GQR-ov :clap:
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 02 Maj 2013 21:47

Prvomajski prazniki so bili idealni za sprobat AC na daljši furi. Odločil sem se da grem na Krk. Žena je vozila starše v avtu (zato je odpadla varijanta v paru) ampak sam se nisem dal zmotit in sem krenil v soboto dopoldan. Vožnja je bila super (občutek da na cesti nisi v napoto je neizmeren :) ). Dol na Krku smo v nedeljo naredili eno manjšo turo in prišel je ponedeljek ko sta na Krk (Punat) prišla Damijan in Dragica. Iz mesta Krk smo se odpeljali do Stare Baške in nazajgrede se vstavili v trgovini da nabavimo nekaj za na roštilj. Tu je bil konec luštnega. Ko smo krenili nazaj proti nam v Pineziće sem začutil da se z 4ciklem nekaj čudno dogaja, skozi je nekaj vlekel v levo in je nasplošno bil nemiren kar je od mene terjalo veliko koncentracijo in počasno vožnjo. Ko smo doma parkiral in pogledali zadnji konec 4cikla imela sva kaj videt. Polosovina na zadnjem desnem kolesu je padla ven. Poskušala sva zadevo rešit in vse skupaj razstavila in ugotovila da varovalka na koncu polosovine ni tisto kar bi mogla bit. Sicer smo vse zložila nazaj in nalila olje v dif ampak sva oba nekako čutila da to ne bo držalo dolgo. In ker smo potem imeli veliko drugega opravka z šumenjem žara sem probno vožnjo pustil za jutri. Ampak po parih km-ih se je izkazalo da polosovina spet leze ven in posledično olje isteka, sem se odločil parkirat in ne iskat še večjih težav. Organizirali smo da je na Krk prišla Damijanova prikolica (Mrfijev zakon pravi da trenutno imam dva kombija a žal nobeden ni uporaben za prevoz) in bo mačka v nedeljo v NM v ponedeljek dopoldan pa v Trzinu.

Tukaj bi se iskreno zahvalil Damijanu za pomoč pri poskusu oživljanja polosovine in seveda za prikolico ki mi jo je sposodil.
(Aja, pa še v Denisovem imenu za rešitev problema okrog volanske zajle na gliserju :clap: , btw. danes sva ga dala v morje in probala, leti kot sneta sekira. Za takega starčka odlične performanse)
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Rambo
Prispevkov: 224
Pridružen: 21 Jul 2012 14:06
Kraj: Hrastnik, SLOVENIJA

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a Rambo » 02 Maj 2013 23:26

All for one and one for all!! :clap: :clap:

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 03 Maj 2013 09:47

Tole, glede zadnje polosovine pa je začelo zdaj že mene malo skrbeti. Damijan je imel težave z njo, zdaj ti...ne bi rad bil na vrsti tudi jaz :evil: . Kakšnega slikovnega gradiva nimata :?:
Glede na to, da pa jaz res delam s svojo mačko precej grobo, lahko samo potrkam na les, da nimam kakih težav, razen zračnosti, ki se je pojavila v prvem koncu motorja (zračnost na spodnji in zgornji kugli na A roki in v pušah). Glede na to, da je že nov imel zračnost, bom še nekoliko počakal z menjavo puš in kugel, kugle pa bom šel iskat v vargalant na Vrhniko, saj imajo 5 letno garancijo, stane pa 30 € kos, tako mi je povedal Tadej ;).
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 03 Maj 2013 16:25

Jaz imam sam dve slike ,pa še te bol slabo vidijo.Mel roke vse umazane, pa še z telefonom se slabo vidi.Sumljiva se mi zdi tisto varovalo na koncu ripen,ko pol osovino drži noter.Sploh ni jeklena sem jo z kleščami zvijal ,ko da navadno jeklo.Meni je takrat v manšeti zdrobilo sklečko ,ko drži kroglice.
Tak izvleklo osovino ven..
Slika
Tak demontirala ,sam bilo pomanjkanje orodja.Matica držala ko zverina :lol:
Slika
Zmontirala nazaj ,sam ni dolgo zdržalo.
Slika
Moja muca zdržala do morja ,tam vožnje in nazaj domov brez problemov...Njegov pa moral tak... :doh:
Slika

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 03 Maj 2013 21:06

Madonca..nič kaj lepo za brat tole okrog polosovin.Drugi teden bo tudi moj moped u trzinu ker .....Bojo odpravljali stare grehe..

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 03 Maj 2013 22:46

Moja muca zdržala do morja ,tam vožnje in nazaj domov brez problemov...Njegov pa moral tak... :doh:
Slika[/quote]

"Njegov bo tako išel domov v nedeljo" :( , ko pride samo ga presedlam v kombi (ganc nov Sprinter 316CDI, še neregistriran :dance: ) in v ponedeljek direkt v Trzin. Pričakujem trajno rešitev težave. In test v soboto na Lemberg (valda sem pravilno napisal) :animals-dogrun:
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 04 Maj 2013 19:34

Moj kovček Shad 80 sem danes prodal, zadovoljen kupec je kupil dober kovček, prodajalec je pa tudi vesel evrčkov. Sicer to ne spada k AC ampak najbolj da to objavim v svoji temi.
Kovček se bo montiral na Sym-a 300 8-) ki je bil kupljen včerej v NM ;) . Zanimivo!
Drugače je pob iz Bertijevega okoliša.
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a Berti » 04 Maj 2013 20:37

lozinka napisal/-a:Drugače je pob iz Bertijevega okoliša.
Žalostno je to, ker jih je kar nekaj z mojga okoliša pa nimajo jajc it na vožnjo. :(
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 04 Maj 2013 23:00

Berti napisal/-a:
lozinka napisal/-a:Drugače je pob iz Bertijevega okoliša.
Žalostno je to, ker jih je kar nekaj z mojga okoliša pa nimajo jajc it na vožnjo. :(
Ta je menda nov ATV-jaš. Do zdej je gonil enoslednike a je imel nesrečo (ali celo dve) in mu ne diši več ena špura. Mal sem mu omenil naj spremlja forume in naj se udeleži kakega srečanja ;)
BRP 800 XT-P 2013


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov