Artic Cat Cruzer 700 4x4

Atv, motor, avto..
Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 17 Dec 2012 20:24

:orcs-cheers: Bravo še ena mačka ,čestitam ,se bomo lahko saj kaj pomenili ,če bo kaj narobe... :clap: Tak sam še vožja nam manjka upam, da če gdaj krožiš proti Semiču se oglasi na Uršnih selih ,ali pa štev mob...041746341,pa pokliči..Še enkat mislim ,da dobra odločitev pa velik varnih kilometrov ti želim...

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 18 Dec 2012 09:27

Tudi jaz ti čestitam za nakup.:)pa čimprej kako lepo vreme da nardimo kako furo.:)

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 18 Dec 2012 10:38

bugimajstr napisal/-a:Tudi jaz ti čestitam za nakup.:)pa čimprej kako lepo vreme da nardimo kako furo.:)
Evo, z Bertijem greva: http://www.croline.com/index.php/topic,7369.0.html
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 18 Dec 2012 23:01

Fanta hvala za čestitke, moram priznat da sem ta model že takrat ko so jih prodajal take s to opremo, gledal in občudoval, obenem pa potihem upal da si ga bom tudi kdaj privoščil.
Damjan; na Uršnih selih sem dostikrat bil v tranzitu na 4ciklu, sem pa se vstavljal pri kolegu ki tam živi, Leo, mogoče ga poznaš. Imata novo hišo že tam proti koncu vasi, pod nastreškom je BMW karavan in alfa karavan. Če se bom kaj premikal po unih koncih vsekakor te pokličem. Rabim nasvet za gume. Cestne gume, ti jih imaš pa me zanima tvoje mnenje.
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 19 Dec 2012 01:56

lozinka napisal/-a:Cestne gume, ti jih imaš pa me zanima tvoje mnenje.
Verjetno spremljaš tudi sosednje forume, sem napisal kak post ali dva glede Cerosk. Guma vseh pohval vredna, minus je samo cena, a če potegnem uporabnost, način vožnje in nenazadnje prevožene kilometre: definitivno bo moja naslednja izbira ponovno MAXXIS Ceros. Ker imaš isti motor kot jaz, ti jo toplo priporočam, te, ki jih imaš na motorju, bodo še za par 10 km in jih lahko vržeš v kanto, sploh če boš vozil asfalt. Ko boš videl moje gume po skoraj 11000 km, s tem, da sem zelo grob uporabnik gum na 4ciklu, ne boš verjel, da imajo za sabo tako kilometrino. Priporočam tudi stabilizator, v kolikor ga še nimaš, ki precej pripomore k manjši obrabi pnevmatik.
Ker sva blizu, se zelo veselim srečanja in menjav izkušenj ;)
Če pa imaš namen voziti pretežno asfalt, pa ti bosta o cestnih pnevmatikah veliko znala povedati Damijan in Franc, onadva vozita s cestnimi pnevmatikami.
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
bugimajstr
Član
Prispevkov: 1057
Pridružen: 21 Jul 2012 14:41
Kraj: suhor pri vinici

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a bugimajstr » 19 Dec 2012 12:13

No glede gum pa kar bohorca poslušaj.:)res da so drage..sam bohorčeve bodo še 10 jurjev lahko na motorju.moje originalne so zdržale točno 3 jurje.te bom mel pa najbrž doživotno.:)vrhunska guma ki gre dobesedno povsot.:)

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 19 Dec 2012 16:27

Ja delam na tem ,drugače bi zadnjič feltne kupil od Bohorca...Dok jaz študiral, kaj bi je že prodal.... :lol:

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a damijan » 19 Dec 2012 16:32

lozinka napisal/-a:Fanta hvala za čestitke, moram priznat da sem ta model že takrat ko so jih prodajal take s to opremo, gledal in občudoval, obenem pa potihem upal da si ga bom tudi kdaj privoščil.
Damjan; na Uršnih selih sem dostikrat bil v tranzitu na 4ciklu, sem pa se vstavljal pri kolegu ki tam živi, Leo, mogoče ga poznaš. Imata novo hišo že tam proti koncu vasi, pod nastreškom je BMW karavan in alfa karavan. Če se bom kaj premikal po unih koncih vsekakor te pokličem. Rabim nasvet za gume. Cestne gume, ti jih imaš pa me zanima tvoje mnenje.
Ja ga poznam Rener Leon (italjanček :lol: )jaz od njega naprej 150 metrov.Če boš kaj gor pokliči jaz od petka doma...Glih danes pili skupaj dopoldan..Kar pa gum tiče res ko fantje pravijo CEROSKE,sam dimenzije :think: Se pomenimo....

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a lozinka » 23 Feb 2013 01:51

Končno je i meni ratalo pognat AC v sneg in pri tem narediti kaj korisnega, oz. po domače rečeno, plužo sem :clap: :) . Danes se je zgodila ena redkost in to je da nisem delal na terenu, nekaj sem dopoldan še počel v pisarni po kosilu sem se odločil da poskušam namontirat plug na 4kolesnik, prvič. Ni bilo enostavno ker sem pametnjakovič ob vsem razburjenju pozabil nekaj orodja vzet sabo (montaža je potekala stran od doma, v firmi). No po slabi uri sem to končno spravil gor in pritrdil. Adrenalin je dosegel vrhunec ko sem se pognal v sneg ki ni bil tako velik ampak vseeno dost da se je rezultat videl. Fantje iz sosednje gostilne so bili navdušeni, padali so itak različni komentarji ker 4cikl ne vidiš pogosto da bi plužil po domačem dvorišču. Samo pluženje mi ni ratalo slikat, ker sem pozabil nekomu dat mobi da naredi kako slikico, sem pa pofotkal naše skupno dvorišče ki sem ga mal popucal, tako da novi sneg pade na čista tla.
Pacient pripravljen za operacijo:
Slika
Dodano delovno orodje:
Slika
Očiščeno dvorišče oz.parkirišče:
Slika
Slika
In še malo na zidanici:
Slika
Če bo kaj za plužit jutri (oz. že danes) grem spet v akcijo, bo še kaka boljša fotka (čeprav ga ni boljšeg kot filmček) :dance:
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Artic Cat Cruzer 700 4x4

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 23 Feb 2013 06:25

Odlično :clap: . Ravnokar sem pogledal čez okno, čez noč je spet zapadlo kar nekaj snega, bo treba spraviti v pogon "mehanizacijo", splužiti pri sorodnikih, prijateljih in znancih. Po končanem delu pa gre plug dol in hajd na eno kratko furo po okoliških hribih ;) .
Upam samo, da ni preveč snega in da se bo dalo peljati tudi v celcu :auto-biker:
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti