CROline na terenu

Organizacije, srečanja, pikniki, skupinske vožnje...
Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a lozinka » 21 Nov 2015 01:32

Crolinovci so se fural v prejšnjo soboto, ampak mene zanima s čem je posnet tale film. Slika je fenomenalna kot bi je snemali uni s televizije. poglejte mal.
BTW, pozor na 5:57, napis na majci :lol: :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=GUODXR_i39U
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a Berti » 21 Nov 2015 02:52

snema se z go proji ampak geči ima foto video studio in naredi video z lahkoto za oskarja
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a lozinka » 21 Nov 2015 09:34

Se vidi da to ni naredil amater. Verjetno je tudi kamerca mal boljša (beri dražja).
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
lakl
Prispevkov: 151
Pridružen: 21 Jul 2012 20:59

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a lakl » 21 Nov 2015 11:20

Berti napisal/-a:snema se z go proji ampak geči ima foto video studio in naredi video z lahkoto za oskarja
Geci je fotograf. Specializiran je na področju poročne fotografije. Poglejte-poiščite njegove slike!
Ko pogledam njegove albume me takoj prime, da bi se še enkrat oženil a kaj moja ni za to :mrgreen:
Takšne filme pa ni problem naredit. Malo kilometrine in volje pa hitro not padeš. Dobro je tudi, da ti osnove nekdo razloži in potem na terenu pobereš čim več kratkih kadrov. Več je materjala lažje sestaviš posnetek. Pri nalaganju na net pa itak zmanjšajo resulucijo zato so posnetki najlepši na domačem velikem ekranu v HDju. Pomembna je tudi postavitev kamere. Po vzeh izkušnjah je edina opcija čelada in stojalo. Vse ostale montaže na belance, nosilci, prtljažnike so možne le pri ustavljenem in ugasnjenem motorju. V dobrih svetlobnih pogojih ter z stabilno postavitvijo kamere se dobijo tudi zelo dobri posnetki tudi z slabimi kamerami.Ko postanejo svetlobni pogoji zahtevnejši pa tudi drage kamere hitro zatajijo.
Imam preko 200 filmov iz ATV scene in se še vedno lahko kaj naučim :doh:
Lakl vas ima rad :)

Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a lozinka » 21 Nov 2015 11:27

Hm, se mi je zdelo da to ni tako simpl če nisi v tem, saj meni se tako zdi. Je pa lepo gledat take filme ko imaš občutek da gledaš igrani film ali pa dokumentarec.... :clap:
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a Berti » 21 Nov 2015 11:37

Če samo na hitro pogledaš je film iz 5 kamer mogoče sem še katero pozabil. In če imaš dosti razgibanih kadrov je z lahkoto naredit dober film. Če pa sam snemaš, je pa za domačo zbirko.
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
lakl
Prispevkov: 151
Pridružen: 21 Jul 2012 20:59

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a lakl » 21 Nov 2015 11:41

Res je. Najlepše je, kadar snema več kamer iz različnih zornih kotov. Sam uporabljam akcijsko kamero Sony hdr 15 ter Canonov fotič sx-600hs. Tudi on snema HDju. Pospravim ga v žep in je tudi takoj pri roki. Lažje ga je postavit na skalo ... in posnet kak zanimiv kader. Izogibam se snemaja v auspuh kolone. Različne postavitve dodajo filmu čar, dinamiko in raznovrstnost. Vedno izbiram nove postavitve in načine snemanja. Zato na istem terenu dobim nove-drugačne kadre in zanimivost.'Je pa res, da je precej dela, skakanja po vlakah, postavljanja kamere ko drugi vozijo, pijejo, jedo... Ampak spomini ostanejo :mrgreen:
Lakl vas ima rad :)

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a damijan » 21 Nov 2015 14:52

Berti tudi z našimi kamerami se, da lepe posnetke naredit pa, da par posnetkov iz več kamer skup zložiš .Samo nobenemu se ne, da kjer traja pa poznat moraš kar nekaj...Potem te pa internet ubije ko par ur prenaša,,,

Uporabniški avatar
Berti
Član
Prispevkov: 2238
Pridružen: 21 Jul 2012 12:47

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a Berti » 01 Dec 2015 18:17

evo cro ekipa se je spet furala. Tokrat je geči kar dobro odnesel

https://youtu.be/6JgmdbGEqms?t=233
SPM 850 forest

Moja delavnica ni urejena, je samo taktično razmetana

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: CROline na terenu

OdgovorNapisal/-a damijan » 01 Dec 2015 20:17

Berti napisal/-a:evo cro ekipa se je spet furala. Tokrat je geči kar dobro odnesel

https://youtu.be/6JgmdbGEqms?t=233
Kaj se mu je kaj zlomilo,da ga tako potegnilo dol?Ima polarisa? :think:


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost