Novosti na forumu

Obvestila uporabnikom povezana z uporabo in dogajanjem na forumu.
Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 06 Nov 2012 22:13

Od danes naprej je forum povezljiv z Facebook-om, Skype-om, Twitter-jem in Google-om. Teme se lahko delijo le v primeru, ko je uporabnik prijavljen.
Ikone za omenjena omrežja so v vsakem prvem postu v vsaki temi, zgoraj desno, na sliki označeno s puščico.

O vseh novostih vas bomo sproti obveščali, so pa dobrodošle vaše ideje, predlogi, kritike pa tudi pohvale.
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 07 Nov 2012 10:54

Novosti na našem forumu so tudi smeškoti, katerih je sedaj v izobilju.
Veselo uporabo smeškotov vam želimo. :handgestures-thumbupright:.
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders

Uporabniški avatar
fran
Prispevkov: 113
Pridružen: 10 Okt 2012 07:26
Kraj: Domzale
Kontakt:

Re: Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a fran » 23 Apr 2013 10:14

Pozdravljeni vsi skupaj. Sem član na forumu in ga veliko prebiram . Če lahko na zadevo opomnim, bi vprašal če se lahko kaj spremeni forum v dobro preglednosti. Namreč pogrešam na forumu ko pridem nanj mi na drugih izpiše brez iskanja današnje objave pa včerajšnje, ostale so pa po datumu. Na tem forumu pa moram pogledati današnji datum in ločiti prispevke kar je pa nekako zamudno in nepregledno. Lahko da je forum urejen drugače naj nekdo napiše kako prebira sveže prispevke, če je kaka druga pregledna možnost po datumu.
Drugače pa lahko pohvalim forum, pogrešam le kake slike ob komentarjih, sploh pa z voženj saj slika veliko pove.

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 24 Apr 2013 10:06

fran napisal/-a:Pozdravljeni vsi skupaj. Sem član na forumu in ga veliko prebiram . Če lahko na zadevo opomnim, bi vprašal če se lahko kaj spremeni forum v dobro preglednosti. Namreč pogrešam na forumu ko pridem nanj mi na drugih izpiše brez iskanja današnje objave pa včerajšnje, ostale so pa po datumu. Na tem forumu pa moram pogledati današnji datum in ločiti prispevke kar je pa nekako zamudno in nepregledno. Lahko da je forum urejen drugače naj nekdo napiše kako prebira sveže prispevke, če je kaka druga pregledna možnost po datumu.
Drugače pa lahko pohvalim forum, pogrešam le kake slike ob komentarjih, sploh pa z voženj saj slika veliko pove.
Fran pozdravljen
Moj predlog bi bil, ko se prijaviš na stran foruma v zgornjem delu samo klikneš "nove teme" in se ti odprejo vse teme katere nisi uspel prebrati. Se pa strinjam, da je mogoče malo "zoprno" oz ne pregledno glede datumskih ločil. Se bomo pa poskušali potrudili in poiskat te vrste zapisa ločil?
P.S. Govora je o teh zapisil (dd.mm.yyyy.)in podobnih?
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
fran
Prispevkov: 113
Pridružen: 10 Okt 2012 07:26
Kraj: Domzale
Kontakt:

Re: Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a fran » 25 Apr 2013 07:47

E to bi bilo fajn. Samo eno je nove teme eno pa nove objave. Jaz bi izbral nove objave in ni potrebno iskati, kaj je novega od zadnjega obiska.

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 23 Jul 2013 09:03

Forum zahteva da vsakih 365 dni zamenjate geslo. Najprej vtipkate novo geslo nato staro za potrditev in je zadeva urejena za eno koledarsko leto. ;)
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 28 Maj 2014 23:50

Forum po novem dela na tej povezavi hvala za razumevanje in opravičujemo se za nevšečnosti.
http://www.forum.trgovina-gladiator.si/
Gladiator Quad Riders
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: Novosti na forumu

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 30 Maj 2014 17:45

V orodni vrstici najdete okence Pogovori, to je klepetalnik, ki dela od včeraj naprej 8-)
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta