Re: Anketa A T V

Vse.....

Pri nakupu štirikolesnika mi je pomembno:

Glasovanje se je zaključilo dne 15 Jan 2016 19:52

1.Kvaliteta
9
82%
2. Cena
2
18%
3. Znamka
0
Brez glasov
4. Nič od naštetega
0
Brez glasov
 
Skupaj glasov: 11

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Anketa A T V

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 17 Dec 2015 11:40

Tukaj mormo bit tudi malo realni. Prideš v trgovino ti je motor zelo všeč #oh in sploh#, se mu približaš in pogledaš "kap", ko vidiš ceno. To se pravi cena še kako igra vlogo.
2. Primer. Imaš denar prideš v trgovino in si kupiš štirikolesnik, ki ti je zelo všeč, in je najboljši na svetu. Po nekaj prevoženih kilometrih ugotoviš, da ta motor ni vreden tega denarja.
Hočem povedat, da je vedno več kupcev: naivnih, nerazgledanih, in premametnih,. Zato ta rek drži# na napakah se učimo €£$.
Aja Damijan vedno več ljudi hiti za vsako malenkost k serviserju. Govorim izven garancije! Vedno več ljudi ne zna niti osnovne stvari postori na ATV. Pa nočem nikogar žalit. Mogoče sem še stara šola. :mrgreen:
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Anketa A T V

OdgovorNapisal/-a damijan » 17 Dec 2015 15:52

Mičo je pa res ,da servisi dajo garancijo dolgo samo, da vozimo na servise k njim .Ko se pa kaj polomi pa so razni izgovori ,da si vozil prikolico to in ono.Seveda je tudi sedaj zelo dosti elektronike ,ki se ve kje je narejena v večini.Primer moj motor...Napake v ojnici slaba kvaliteta.Sedaj tega ni več....Jezi pa te, ko daš za popravilo jurčka.Pa redno menjaš olje,filter vse vitalne dele.Problem, ki mene moti je renome firme ,se tega nebi smela privoščit.Ni neka čunga lunga za malo denarja.Potem res meče slabo luč ...Je pa kot Bif napisal,lahko se pa vsak pokvari .Največ krat se zgodi zaradi slabih materialov vgrajenih.


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost