V spomin Jaku 1962 - 2015

Vse.....
Uporabniški avatar
Bohorc
Prispevkov: 957
Pridružen: 21 Jul 2012 13:30

Re: V spomin Jaku 1962 - 2015

OdgovorNapisal/-a Bohorc » 10 Jan 2015 02:52

O tej temi sem napisal post v članskem delu foruma in do zadnjega sem upal, da greva z mojo v nedeljo na Gorenjsko na Jakov pogreb. Pogreba se ne moreva udeležiti iz mojih službenih razlogov... Resda tole mogoče nekako ne sovpada v temo, ampak vseeno: popoldne bom delal podpeko, in ker Jaka ni imel rad samo bencinskih hlapov, ampak je rad tudi kaj dobrega pojedel in popil, bo podpeka namenjena njemu v spomin, vsi, ki bodo prisotni ob tej pojedini, pa so Jaka spoznali na našem 1. ATV srečanju na Dolenjskem 2013.

Pogreba bi se zelo rad udeležil iz nekaj razlogov:

1. Jaka je eden izmed tvorcev ATV scene v Sloveniji
2. Kadarkoli sem ga poklical (v času lastništva kitajskega sranja) mi je vedno nudil pomoč po telefonu in mi z svojimi bogatimi
izkušnjami privarčeval marsikakšen kilometer
3. Nudil je rezervne dele na zaup - torej, če ni bila napaka v delu, ki mi ga je poslal, ga je brezplačno (razen poštnine, kar je
normalno) vzel nazaj
4. Bil je velik pustolovec, popotnik, potopisec in fotoreporter v enem - vsa svoja doživetja je znal opisati res tako, da je bilo
nemogoče prekiniti njegove potopise, doživetja, izkušnje in izkušenj raznih popravil
5. Ker je bila moja žal že pokojna tašča tudi na vozičku, čeprav iz bolezenskih razlogov, sem se naravnost čudil Jakovi vztrajnosti
in volji po servisiranju, delu, potovanju in ogromni volji po doseganju "še več"...
Dokler ne probam leva, je zame kralj živali - prašič!!!
Arctic Cat 700 4x4 CRUISER
Gladiator Quad Riders


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost