Kraja štirikolesnika

Vse.....
Uporabniški avatar
lozinka
Član
Prispevkov: 2194
Pridružen: 16 Dec 2012 12:58
Kraj: Novo mesto

Re: Kraja štirikolesnika

OdgovorNapisal/-a lozinka » 23 Maj 2016 13:03

bugimajstr napisal/-a:to kaj berti pravi..je res..prometne in police sploh nebi smeli v avtu puščat..a vsi mamo prometno in vse papirje v avtu.dejansko bi moral pa te papirje met lastnik zmerej pr sebi ravno zarad kraje.zdej je možakar ko je pajsnu avto mirne duše pokazal prometno na carini..še pooblastilo si je lahk napisal da si mu ga posodu..in noben ga ni zacahnal da je šel z tvojim avtom kamorkoli..

To me najbolj jezi, namreč jst prometno vedno nosim sabo a tokrat sem jo mogel pokazat na meji pa še zeleni karton, pol sem jo na hitro spravo gor za senčnik da ne delam še večjo gužvo in pol pozabil na njo!
BRP 800 XT-P 2013

Uporabniški avatar
Gladiator
Site Admin
Prispevkov: 1646
Pridružen: 01 Sep 2011 14:22
Kraj: Podplat
Kontakt:

Re: Kraja štirikolesnika

OdgovorNapisal/-a Gladiator » 23 Maj 2016 15:31

Se bo Lozinka samo mal se vleče vse skupaj. Se mi pa '"zdi", da znajo komplicirat, ker nisi imel prometne pri sebi?
GLADIATOR QUAD RIDERS YAMAHA GRIZZLY 700 SE]

Uporabniški avatar
damijan
Član
Prispevkov: 1393
Pridružen: 22 Jul 2012 11:44
Kraj: Uršna sela.Vaška cesta 60

Re: Kraja štirikolesnika

OdgovorNapisal/-a damijan » 24 Maj 2016 07:14

Ja prometno sabo ,kaj pa če dva vozita avto ...Saj prometno ponaredijo to ni problem..To se samo zavarovalnica zgovarja, da ne rabi denarja dati.Pismu pa še gume si imel nove.To je res jeba potem se pa pogajaš z zavarovalnico.Kaj moraš za jugo imeti še kako posebno zavarovanje.


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost